Vítejte v zákaznickém účtu SmVaK Ostrava a.s.

Společnost SmVaK Ostrava zpřístupnila pro své odběratele zákaznický účet, v rámci kterého nabízí přehled odběrných míst, náhledy na faktury za vodné a stočné, přehled a správu administrativních požadavků, objednávky služeb a jejich historii, snadnější komunikaci se SmVaK.

Máte-li o tuto službu zájem, využijte níže uvedený formulář pro jeho aktivaci. My Vám následně poštou zašleme přístupové údaje (číslo uživatelského účtu a heslo) pomocí kterých se prvně přihlásíte a následně můžete začít využívat výhody Zákaznického účtu SmVaK.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na bezplatné zákaznické lince 800 292 400 v pracovních dnech od 7:30 do 20:00 nebo na zákaznických centrech.

Přihlášení

 Neváhejte se na nás obrátit! Nabízíme stavební a montážní práce spolu s dodávkou materiálu a vyřízením všech formálních náležitostí. Kvalita a spolehlivost je pro nás na prvním místě. To vše za zajímavou cenu.

Víte, že nabízíme komplexní služby při obsluze a údržbě kanalizačních sítí? Likvidujeme odpadní vody z žump a septiků. Nabízíme vám vysokou kvalitu a spolehlivost služeb, vstřícný zákaznický přístup a zajímavé ceny.

Prohlížeč Vás atraktivní formou provede fotopublikací Cesty vody SmVaK. Ta přibližuje jednotlivé oblasti činnosti vodárenské společnosti.

Provozy společnosti pokrývají celý Moravskoslezský kraj tak, aby zajistily bezproblémové dodávky pitné vody a odvádění a čištění vody odpadní. Díky tomu může pít vodu z SmVaK více než milion lidí.


http://www.d3soft.cz/